FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Zapoznaj się z nimi.

JAKOŚĆ 100%
OBSŁUGA 100%
CZAS REALIZACJI 100%
0
wypożyczonych urządzeń
0
godzin pracy naszych urządzeń
0
zadowolonych klientów
0
%
zadowolenia i satysfakcji
MASZ PYTANIA?
MAMY ODPOWIEDZI

Jest to bezprzewodowy system do przekazywania informacji drogą cyfrową. Służy do oprowadzania grup turystycznych oraz pielgrzymkowych. Przewodnik wyposażony w nadajnik z mikrofonem jest doskonale słyszany przez grupę posiadającą odbiorniki. Coraz częstsze zastosowanie znajduje przy obsłudze konferencji międzynarodowych, oprowadzaniu grup po halach produkcyjnych oraz tłumaczeń symultanicznych. Osoba oprowadzająca nie musi nadwyrężać głosu, by wszyscy zgromadzeni usłyszeli jej przekaz.

Audio guide jest to system z automatycznie wgranym nagraniem, który służy głównie w muzeach. Na urządzeniu możemy odtworzyć wcześniej nagraną prezentację, natomiast tour guide jest to system, w którym niezbędna jest obecność przewodnika, który „na żywo” przekaże nam informacje. Warto jednak zaznaczyć, że nasze urządzenia tour guide idą o krok dalej i za pomocą kabla AUX można odtworzyć wcześniej przygotowaną ścieżkę dźwiękową, czy prezentację z osobnego nośnika np. z telefonu lub laptopa. (Przy wynajmie prosimy o uwzględnienie takiej informacji – kabel dodajemy bez dodatkowej opłaty).

Napisz do nas na mail: biuro@oltravel.pl  wyślij formularz lub zadzwoń 507 305 648. Aby wycenić zestaw, prosimy Państwa o określenie ilości dni oraz liczby uczestników. Sprzęt dostarczymy do Państwa za darmo. Zleceniodawca pokrywa wyłącznie koszt wypożyczenia odbiorników wg ustalonej stawki. Minimalny koszt wypożyczenia wynosi 300zł. W zestawie otrzymują Państwo dodatkowo zapasowe urządzenia  oraz akcesoria. Odesłanie sprzętu leży po naszej stronie . Polecamy również polubić naszą stronę na facebooku, by brać udział w promocjach.

Urządzenia Oltravel są najnowocześniejsze na rynku, co oznacza, że działają w oparciu o sygnał cyfrowy, nie występują zakłócenia dźwięku jak w przypadku odbiorników analogowych czyli radiowych. Występuje krystalicznie czysta jakość przekazu i stabilność sygnału, nie ma zanikania dźwięku, co w przypadku innych urządzeń może być uciążliwe.

Sprzęt Oltravel jest najnowocześniejszy ponieważ oprócz cyfrowego, krystalicznego odbioru dźwięku posiada szereg udogodnień. Między innymi:

  • wbudowany akumulator, dzięki któremu nie musimy martwić się o wymianę baterii, ani dźwigać dodatkowych kilogramów na wyjazdach
  • zasięg wynosi do 200m
  • urządzenia działają na 20 kanałach
  • istnieje możliwość podłączenia zewnętrznego nośnika dźwięku
  • urządzenia są małe, lekkie oraz  intuicyjne
  • bateria wytrzymuje do 36h użytkowania
  • ładowanie trwa do 4h

Bezpośrednio na urządzenie nie, ale za pomocą kabla AUX można podłączyć do nadajnika komputer lub telefon i za pomocą tych zewnętrznych nośników odtworzyć wcześniej przygotowaną prezentację.

W zestawie Multiguide mogą przemawiać dwie, a nawet trzy osoby jednocześnie. Natomiast w systemie ATC może oprowadzać tylko jedna osoba na danym kanale . Zawsze istnieje możliwość podzielenia grupy na dwie i oprowadzenia przez dwie osoby w tym samym czasie, ale na dwóch różnych kanałach. Jeżeli mamy jedną grupę, a koniecznie chcemy, aby dwie osoby prowadziły wydarzenie można to wykonać naprzemiennie (tylko jeden nadajnik może być włączony na danym kanale – gdy druga osoba chce się włączyć, pierwsza musi wyłączyć swój nadajnik). Po dłuższym czasie może to być uciążliwe, dlatego najlepiej wybrać zestaw Multiguide.

NAPISZ DO NAS

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.