O nas

Od 2009 roku pod marką Oltravel wprowadzamy na polski rynek systemy do bezprzewodowej transmisji głosu tour guide. Pomysł zrodził się w Poznaniu z miłości do turystyki i chęci jej ulepszania, a następnie rozwinął w firmę działającą na terenie całego kraju.

Nasze kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej doprowadziły do stworzenia oferty wynajmu i sprzedaży systemów korzystających z najnowszych technologii.

Dzięki dbałości o wysoką jakość usług, zdobyliśmy zaufanie wielu firm, również spoza branży turystycznej. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno biura podróży oraz przewodnicy i piloci wycieczek, jak i duże przedsiębiorstwa produkcyjne, obiekty konferencyjne, biura tłumaczeń, stowarzyszenia zajmujące się audiodeskrypcją oraz instytucje kultury.

23918
wypożyczonych urządzeń
582091
godzin pracy naszych urządzeń
369
zadowolonych klientów
100
%
zadowolenia i satysfakcji

Oferowane przez nas cyfrowe systemy komunikacyjne są niezastąpione w komunikacji podczas spotkań wymagających zachowania dystansu lub mobilności. Sprawdzają się podczas konferencji, szkoleń, tłumaczeń symultanicznych, spotkań biznesowych, audiodeskrypcji, oprowadzania i nauki sportów.

Dzięki cyfrowej jakości dźwięku urządzeń Oltravel rozmowy również w miejscach o dużym natężeniu hałasu mogą odbywać się bez podnoszenia głosu oraz próśb o powtórzenie wypowiedzi. Duży zasięg działania, wydajny akumulator, lekkość oraz klasyczna estetyka zestawów gwarantują wysoki komfort użytkowania.

Swoją ofertę dostosowujemy do zróżnicowanych potrzeb i wymagań naszych klientów. Za sprawą bogatego zaplecza technicznego obsługujemy zarówno mniejsze, jak i duże przedsięwzięcia jednorazowe, a także podejmujemy współprace długoterminowe.

Możemy pochwalić się wysoką jakością urządzeń oraz usług związanych z wypożyczeniem. Wszystkie zestawy Oltravel spełniają normy dyrektyw „Nowego Podejścia” potwierdzone europejskim znakiem zgodności CE.

Systemy Oltravel najczęściej wykorzystywane są przez przewodników, pilotów turystycznych, prezenterów, szkoleniowców, tłumaczy, audiodeskryberów oraz instruktorów sportowych. Gwarantują komfortową pracę w różnych miejscach: od obiektów wymagających zachowania ciszy, takich jak muzea czy kościoły, po hale produkcyjne i centra miast, w których warunki znacząco utrudniają komunikację.

 

JAKOŚĆ 100%
NOWOCZESNOŚĆ 100%
OBSŁUGA KLIENTA 85%
NIEZAWODNOŚĆ 90%

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.