O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się od 2009 roku wprowadzaniem na polski rynek bezprzewodowych systemów do oprowadzania tour guide. Pomysł i realizacja zrodziły się z miłości do turystyki i chęci jej ulepszania.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej  pozwala na wprowadzanie do naszej oferty urządzeń najbardziej odpowiednich do trendów rynku, potrzeb i wymagań naszych klientów, dlatego na dzień dzisiejszy oferujemy sprzęt technologicznie najlepszy na rynku – cyfrowy, dzięki któremu nie występują żadne zakłócenia dźwięku.

System tour guide służy do bezprzewodowej transmisji głosu. Znajduje zastosowanie na różnego rodzaju spotkaniach, prezentacjach, szkoleniach czy konferencjach z wykorzystaniem indywidualnych odbiorników w celu przekazu informacji audio. W naszej ofercie znajduje się również obsługa eventów, wynajem oraz sprzedaż systemu nagłaśniającego. Jesteśmy polską firmą budowaną w oparciu o polski kapitał.

0
wypożyczonych urządzeń
0
godzin pracy naszych urządzeń
0
zadowolonych klientów
0
%
zadowolenia i satysfakcji

System Oltravel  kierowany jest do szerokiego grona osób, które używając głosu ludzkiego jako podstawowego narzędzia do przekazu informacji pragną dotrzeć  do największego grona osób. Systemy Oltravel szczególnie wykorzystywane są przez przewodników, pilotów turystycznych, prezenterów, szkoleniowców oraz tłumaczy, pracujących w różnych miejscach: od obiektów wymagających ciszy i spokoju np. muzea po hale produkcyjne, gdzie natężenie hałasu znacząco utrudnia przekaz słowny.

Korzystając z naszych urządzeń znacząco podwyższamy komfort pracy zarówno  osoby prowadzącej jak i odbiorców.

Posiadane kompetencje oraz doświadczenie owocuje współpracą z wieloma firmami spoza branży turystycznej. Naszymi klientami są duże przedsiębiorstwa produkcyjne, obiekty konferencyjne, fundacje zajmujące się audio-deskrypcją oraz biura tłumaczeń (tłumaczenia symultaniczne). Posiadane zaplecze techniczne pozwala nam na obsługę zarówno dużych przedsięwzięć jednorazowych jak i podjęcie stałej współpracy długoterminowej.

Możemy pochwalić się wysoką jakością urządzeń jak i usług związanych z wypożyczeniem. Wszystkie oferowane przez naszą firmę zestawy spełniają normy dyrektyw „Nowego Podejścia” i są oznaczone znakiem CE.

JAKOŚĆ 100%
NOWOCZESNOŚĆ 100%
OBSŁUGA KLIENTA 85%
NIEZAWODNOŚĆ 90%

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.