Radioprzewodnik lub audioprzewodnik do zwiedzania grupowego – wynajem lub wypożyczenie

marta_sprzet-005

Wypożyczenie nowoczesnego systemu do oprowadzania, jakim jest radioprzewodnik Tour Audio Guide, to gwarancja niezawodności i bezawaryjności. Wynajem audioprzewodnika polecamy nie tylko osobom pilotującym wycieczki w miastach, a także w przypadku zwiedzania kościołów, muzeów, galerii oraz wielu innych obiektów turystycznych. Nasz sprzęt sprawdza się świetnie na konferencjach oraz targach, gdzie służy pomocą w przypadku tłumaczeń lub oprowadzania po obiektach.

Każdy radioprzewodnik, którego wynajem proponujemy w szczególności pilotom zorganizowanych wycieczek, udostępniamy razem z odpowiednią ilością nadajników oraz odbiorników. Wypożyczenie radioprzewodnika jest także możliwe z dowolną liczbą słuchawek, mikrofonów oraz ładowarek.

Koszt wynajmu audioprzewodnika jest uzależniony głównie od czasu najmu oraz od ilości potrzebnych urządzeń. Jeżeli są Państwo zainteresowani wypożyczeniem naszego profesjonalnego sprzętu Tour Audio Guide, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź elektronicznego.

Jak wygląda proces rezerwacji?

Po otrzymaniu od Państwa informacji dotyczącej ilości potrzebnych odbiorników oraz ilości dni składamy  korzystną ofertę cenową. Po zaakceptowaniu oferty podpisujemy umowę, której wzór można pobrać tutaj (urządzenia cyfrowe lub urządzenia analogowe) w formacie PDF. Po uzgodnieniu terminu, sprzęt zostaje dostarczony na wskazany adres kurierem oraz w ten sam sposób odebrany. Usługa jest zawarta w cenie wypożyczenia.

Zestaw składa się z:

  • odbiorników + 10-15% zapasowych gratis;
  • 1 nadajnika  + 1 sztuki zapasowej gratis;
  • 2 szt. mikrofonów;
  • słuchawek + 10-15% zapasowych gratis;
  • baterii do urządzeń ( ilość zapasu uzależniona jest od długości wynajmu).

Całość zapakowana jest w wygodną walizkę na kółkach ułatwiającą przenoszenie sprzętu.

W celu dokonania rezerwacji sprzętu

prosimy o kontakt mailowy: biuro@oltravel.pl

bądź telefoniczny: +48 507 305 648