Cyfrowe zestawy nagłaśniające

marta_sprzet-005

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu sprzętu nagłaśniającego Tour Guide. Jest to najnowocześniejszy, cyfrowy sprzęt służący do bezprzewodowej transmisji głosu posiadający również możliwość podłączenia nośnika z dźwiękiem. Dzięki naszym urządzeniom będą mogli Państwo profesjonalnie i komfortowo oprowadzać swoje grupy, zaprezentować swoją pracę kontrahentom, potencjalnym partnerom oraz gościom. Sprzęt ułatwi pracę instruktorom i kursantom w nauce jazdy na nartach czy na snowboardzie, sprawdzi się w grupowych spacerach z kijkami nordic walking, uczyni szybszym i komfortowym tłumaczenie symultaniczne, a dzięki możliwości odtworzenia audiodeskrypcji osoby niewidome lub słabowidzące będą mogły w pełni uczestniczyć i zrozumieć spektakl teatralny czy pokaz filmowy.

Przewodnik otrzymuje nadajnik z mikrofonem, po włączeniu go może zacząć opowiadać. Uczestnicy włączają odbiorniki, nakładają słuchawki i komfortowo słuchają tego, co osoba prowadząca (przemawiająca) ma do przekazania. Mogą się przemieszczać, fotografować, swobodnie rozglądać bez straty ani jednego ważnego słowa. W przypadku nauki jazdy na nartach, kursanci swobodnie skupiają się na doskonaleniu techniki, słysząc w uchu wskazówki instruktora. Oszczędność głosu przemawiającego jest tu niewątpliwą zaletą!

Dodatkowo do nadajnika można połączyć nośnik z dźwiękiem oraz jednocześnie nadawać - co przydaje się to wówczas, kiedy chcemy zaprezentować grupie np. utwór muzyczny, przykład gwary, legendę itd.

Zalety cyfrowych urządzeń nagłaśniających:

  • Cyfrowa jakość dźwięku - jest to pierwsze takie urządzenia na rynku, przesył głosu niesie za sobą idealną jakość dźwięku nawet w niesprzyjających warunkach (dotychczas przesył głosu odbywał się analogowo a jakość była dużo słabsza)
  • Najlżejsze i najmniejsze urządzenie do oprowadzania jakie dotychczas wyprodukowano (8,5x5x1,5 cm)
  • Możliwość podłączenia nośnika, telefonu, mp3 itd. w celu prezentacji muzyki czy wcześniej nagranego wykładu
  • Zasięg 100-150m
  • Bateria litowo-jonowa, pracująca min. 20 godzin, ładowanie przez kabel USB - koniec z wymienianiem baterii
  • 39 kanałów pracy - 39 grup może pracować obok siebie jednocześnie
  • Możliwość pracy w zamkniętych jak i otwartych przestrzeniach