Profesjonalne systemy Tour Guide na pielgrzymki

Systemy Tour Guide są przeznaczone nie tylko dla pilotów oprowadzających wycieczki, ale doskonale sprawdzają się również dla uczestników pielgrzymki. Każdy system audioguide stanowi nowoczesne i bezawaryjne rozwiązanie, dzięki któremu członkowie pielgrzymki będą mogli słyszeć słowa przewodnika nawet w trakcie przechodzenia przez miejsca o dużym natężeniu hałasu.

Proponowane przez nas systemy Tour Guide na pielgrzymki to urządzenia, które są dostępne w zestawach składających się z nadajników z mikrofonami oraz odbiorników i słuchawek dla słuchaczy. Każdy system audioguide stanowi świetne rozwiązanie na pielgrzymki – dzięki tego rodzaju rozwiązaniom uczestnicy nie muszą gromadzić się bezpośrednio wokół przewodnika, aby usłyszeć jego słowa, gdyż zasięg nagłośnienia sięga 150 metrów. Niezakłócony niczym głos opowiadającego trafia przez słuchawki bezpośrednio do uszu zgromadzonych. Dzięki systemowi audioguide można skoncentrować się na sprawnym i bezpiecznym przemieszczaniu się pielgrzymki. Urządzenie to umożliwia również oprowadzanie wszędzie tam, gdzie niedozwolone jest korzystanie z klasycznego sprzętu nagłośnieniowego (kościoły, bazyliki, sanktuaria, itp.).

Atutem systemów Tour Guide na pielgrzymki jest wysoka funkcjonalność, prostota obsługi oraz niezawodność. Dzięki najnowszej technologii równocześnie nadajników może używać także kilku przewodników i pilotów.