Referencje

19 grudnia 2016, podczas wycieczki zorganizowanej do Gdańska, przez Koło Przewodników i Pilotów Turystycznych im. R. Gierzyńskiego z PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, mieliśmy okazję korzystać ze sprzętu użyczonego przez Waszą Firmę. Opinie jakie usłyszeliśmy, utwierdziły nas w przekonaniu, że był to „strzał w dziesiątkę” ! Dziękuję w imieniu naszego Koła za komfort przeżywania wycieczki. Leszek Marcinkowski

PTTK Ziemi Elbląskiej

W imieniu EXIDE Technologies S.A. potwierdzam wysokie kwalifikacje firmy OLTRAVEL Nowoczesna Turystyka z którą współpracę w zakresie wyposażenia w system nagłośnienia Tour Guide, podjęliśmy w 2016 roku. Współpraca z firmą OLTRAVEL Nowoczesna Turystyka, umożliwia realizację zakładanych celów.

Exide Technologies

Exide Technologies

Zestawy zostały dostarczone szybko i sprawnie , wszystko było zgodnie z umową – sprawne i gotowe do użycia. Możemy polecić Przedsiębiorstwo OLTRAVEL – Nowoczesna Turystyka oraz pracowników ją reprezentujących, jako rzetelnego partnera biznesowego.

ATW system

ATW system

Wykonanie usługi jest zawsze na wysokim poziomie, sprzęt nagłaśniający jest nowoczesny i najlepszej jakości, dzięki czemu zwiedzanie odbywa się bez zakłóceń. Komfort pracy na sprzęcie Oltravel odczuwają zarówno uczestnicy wyjazdów jak i nasi piloci. Pracownicy są bardzo zaangażowani w wykonywaną pracę, a sprzęt zawsze jest dostarczany na czas w najbardziej dogodne dla nas miejsca.

Wilda Travel

Wilda Travel

Państwa sprzęt sprawdził się w trudnych warunkach. Użyty był bowiem w jednym z centrów pielgrzymkowych, będących zarazem jednym z koronnych zabytków architektury i sztuki w Europie. Jako takie – to miejsce zazwyczaj jest bardzo zatłoczone, i ilość grup tam zgromadzonych niemal uniemożliwia narrację. Nie mówiąc o swobodnym zwiedzaniu. Podczas gdy inni przewodnicy z trudem przebijali się z informacjami pośród ogólnego „harmidru” – a co za tym idzie ich informacje przekazywane były „stacjonarnie” w ławkach – nasza grupa spokojnie obeszła cały kościół, otrzymując wszystkie niezbędne informacje. Ponadto zasięg sprzętu umożliwił spokojne oddalenie się w celu zrobienia zdjęć, bez potrzeby straty czasu na „stacjonarne” wysłuchanie narracji przewodnika. Przekaz był czysty i klarowny.

Stowarzyszenie Żuławy Gdańskie

Stowarzyszenie Żuławy Gdańskie

Polecamy firmę Oltravel jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę Oltravel jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

TERG S.A.

TERG S.A.

To firma rzetelna i solidna, więc nigdy nie mamy wątpliwości, że zamówiony sprzęt dotrze na czas. Pracowników Oltravel cechuje nie tylko pełen profesjonalizm i zaangażowanie, ale także otwartość i pełne zaangażowanie. Same urządzenia sprawdzają się doskonale, co potwierdzają nasi przewodnicy i turyści. Odbiorniki są bardzo lekkie i proste w obsłudze, a jakość dźwięku jest bardzo dobra, nawet z dużej odległości. Cenimy także możliwość podłączenia mp3 do nadajnika w celu zaprezentowania turystom plików muzycznych.

EduTrip

EduTrip

Zespół pracowników Oltravel to osoby doświadczone, rzetelne i elastyczne, które zawsze w pełni realizują nasze zamówienia, nawet te zlecane na ostatnią chwilę. Darzymy Oltravel pełnym zaufaniem i wiemy, że każde zamówienie, które im powierzymy, zostanie dopracowane i dopilnowane.

Blue Sky Travel Sp. z o.o.

Blue Sky Travel Sp. z o.o.

Z firmą Oltravel współpracujemy już kilka sezonów w zakresie wypożyczania nagłośnienia do obsługi naszych wycieczek zarówno krajowych jak i zagranicznych. Przyzwyczailiśmy już naszych klientów do zwiedzania z wykorzystaniem nagłośnienia i nie wyobrażamy sobie, żeby było inaczej. Nigdy się nie zawiedliśmy ani na sprzęcie, który z każdym rokiem jest nowocześniejszy ani na firmie, która na czas dostarcza i potem odbiera sprzęt.

Biuro Podróży „SOŚNINY” s.c.

Biuro Podróży „SOŚNINY” s.c.

Współpracę z firmą Oltravel oceniam bardzo pozytywnie. Nasza firma zakupiła urządzenia cyfrowe, które będą wsparciem i głównym narzędziem przy oprowadzaniu klientów, kontrahentów i pracowników po naszym zakładzie.

CERRAD Sp. z o.o.

CERRAD Sp. z o.o.