Najwyższej jakości bezawaryjne nagłośnienie dla wycieczek

wycieczki-2Bezprzewodowe systemy nagłośnienia Tour Audio Guide stanowią idealne rozwiązanie dla muzeów, galerii sztuk, pilotów wycieczek, przewodników oraz słuchaczy, sprawiając, że zwiedzanie staje się nie tylko sprawniejsze, ale także znacznie wygodniejsze. Oferowane przez nas nagłośnienie do oprowadzania wycieczek świetnie sprawdzi się zarówno w czasie wędrówek po miastach, jak i w trakcie zwiedzania hal, fabryk czy innych miejsc o dużym natężeniu hałasu.

Profesjonalne nagłośnienie dla pilotów wycieczek i przewodników składa się z nadajników z mikrofonami, a także z odbiorników ze słuchawkami. Tak innowacyjne bezprzewodowe nagłośnienie do oprowadzania wycieczek daje możliwość ciągłego opowiadania przez przewodnika czy pilota, nawet w czasie spacerów po ruchliwych i hałaśliwych centrach miast. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się także jako nagłośnienie dla muzeów oraz wielu innych obiektów, zwłaszcza tych, w których nie można mówić zbyt głośno. Każdy system audio Tour Audio Guide umożliwia w pełni komfortowe zwiedzanie, w czasie którego niezakłócony głos przewodnika trafia bezpośrednio do uszu słuchaczy.

Oferowane bezprzewodowe systemy audio dla wycieczek zapewniają znakomity wyczieczki-2odbiór informacji praktycznie w każdym miejscu, gwarantując jednocześnie wysoki komfort pracy przewodnikom. Każde nowoczesne nagłośnienie do oprowadzania zostało zaprojektowane w ten sposób, by wyeliminować nakładanie się głosów czy innych dźwięków, dzięki czemu piloci wycieczek nie muszą nadwyrężać aparatu mowy. Zastosowanie systemu audio nie tylko urozmaica walory turystyczne muzeów i innych obiektów, ale także przyciąga nowych turystów. System Audio Guide to znakomity wybór zarówno dla polsko, jak i obcojęzycznych wycieczek.

Dzięki najnowszej technologii równocześnie nadajników może używać także kilku przewodników i pilotów.