Urządzenia

Najlepsza jakość dźwięku

Cyfrowe urządzenia nagłaśniające cechują się najlepszą jakością dźwięku na rynku. Sygnał przekazywany jest bezprzewodowo, nie pojawiają się żadne zakłócenia.

Oszczędność czasu

Używając audio-guide, pilot lub przewodnik może oprowadzać grupę bez konieczności zatrzymywania się przy każdym zabytku i zbierania całej grupy blisko siebie. Zaoszczędzony czas można wykorzystać na dodatkowe atrakcje lub przeznaczyć na czas wolny dla uczestników.

Opowiadający nie wysila głosu

Osoba opowiadająca przez audio przewodnik nie musi mówić głośno by być słyszaną. Może mówić nawet szeptem, a głos dotrze do uszu słuchaczy. Ta cecha sprzętu jest nieoceniona w miejscach, gdzie należy oprowadzać dyskretnie.

Komfort zwiedzania

Dzięki wypożyczeniu zestawów audio guide grupa może swobodnie oddalać się na odległość odbierania dźwięku głosu opowiadającego np. w celu fotografowania. Przemieszczanie się pomiędzy zabytkami staje się jeszcze przyjemniejsze i bardziej wartościowe dzięki opowieściom przewodnika, który jest słyszany poprzez zestaw tourguide.

Wiele kanałów – wiele grup

Obok siebie bez przeszkód może znajdować się kilkadziesiąt grup używających tego samego sprzętu. Wybór kanałów sprawdza się zwłaszcza podczas oprowadzania po zatłoczonych przestrzeniach, gdzie równolegle wielu przewodników może nadawać bez zakłóceń do swoich grup. To praktyczne rozwiązanie w przypadku tłumaczeń na kilka języków czy nauki jazdy na nartach, kiedy kursanci i instruktorzy są od siebie w bliskiej odległości. Cyfrowe urządzenia dysponują 39 kanałami, natomiast analogowe posiadają aż 79 kanałów.

Zasięg 150 m

Audio przewodnik może nadawać do 150 m.

Niska cena najmu

Nasze ceny wypożyczenia audio-guide należą do najniższych na rynku. Zadzwoń lub napisz - przygotujemy dla Ciebie satysfakcjonującą ofertę cenową.

Możliwość podłączenia telefonu, mp3

W celu zaprezentowania dowolnego nagrania z audio-guide, co ma zastosowanie podczas audio-deskrypcji lub w przypadku przygotowanego wcześniej tłumaczenia.